Kravín Únětice

Občanské sdružení Kravín Únětice bohužel muselo ukončit svoji činnost v prostorách bývalého kravína v Úněticích. 

 

Více o nás

Program e-mailem

Chce mít aktuální informace o pořádaných akcích? Přihlášte se k odběru našeho programu formou newsletteru.

* povinné údaje

Přihlásit k odběru

Jak k nám

Prohlédněte si originální mapku Kravína, Únětic a okolí. Zjistěte detailnější informace jak k nám.

Circus Ponorka a Circus Praha v únětickém Kravíně

Honza Ponocný neboli Circus Ponorka = mnoho koncertů, druhý singl Rain z desky Do It Yourself, kočka Felix a Aneta Langerová.

červenec

2
Start: 20:00
Vstup: ZDARMA
Kde: Kravín, Únětice u Prahy

Honza Ponocný a jeho projekt Circus Ponorka má vlastní CD Do It Yourself z podzimu loňského roku. Ochutnávku z něj, ale i jiné skladby si můžete nechat nasevírovat v únětickém Kravíně – ve čtvrtek 2. července.

Tvorba Honzy Ponocného neznamená jenom skvělý hudební zážitek, ale je i velmi zajímavá i na pohled. V ruce kytaru, na zemi spousta „hejblátek“, před sebou mikrofony. To jsou věci, které se mu pod rukama a nohama dokáží proměnit v celou kapelu. Muzikant si opravdu vystačí na podiu sám, přičemž dokáže vytvořit naprosto dokonalou iluzi vícečlenné kapely. Skládá i pro jiné interprety než sám pro sebe. Příklad, který zná snad opravdu každý, takřka intimní hudební zpověď Anety Langerové Vysoké napětí, které v autorském pojetí Circusu Ponorka můžete najít na http://www.youtube.com/watch?v=nzd5ln64mJ0.

Mezi další Honzovo hudební „parťáky“ patří např. Meky Žbirka, Ivas Hlas, Jana Kirschner, Norah Jones, Alanis Morissette, Jack Johnson a mnoho dalších.

Jak se staví a zní šapito Circusu Ponorka si můžete prohlédnout na http://www.youtube.com/watch?v=WTQNy501Mho.

Jak zní z podia v podání Circus Ponorka Rain nebo originál Felix The Cat (zmiňované Anetino Vysoké napětí) a mnoho dalších zcela autorských písní můžete posoudit na koncertech Honzy Ponocného – přehled je pravidelně aktualizován na www.circusponorka.com.

Circus Ponorka a Circus Praha se na vás těší 2.7. v Úněticích a jeho Kravíně.