Kravín Únětice

Občanské sdružení Kravín Únětice bohužel muselo ukončit svoji činnost v prostorách bývalého kravína v Úněticích. 

 

Více o nás

Program e-mailem

Chce mít aktuální informace o pořádaných akcích? Přihlášte se k odběru našeho programu formou newsletteru.

* povinné údaje

Přihlásit k odběru

Jak k nám

Prohlédněte si originální mapku Kravína, Únětic a okolí. Zjistěte detailnější informace jak k nám.

STO ZVÍŘAT

STO ZVÍŘAT chystá na podzim tohoto roku turné "NEKROSONGY ANEB PÍSNĚ, KTERÉ JSTE NAŽIVO NEMOHLI SLYŠET! (1990-1996)" Jedná se o písničky, které vznikly v minulém tisíciletí a které mnozí z vás neslyšeli z prostého důvodu - nebyli jste zkrátka ještě na světě!

září

28
Start: 20:00
Vstup: 200 Kč
Kde: Kravín, Únětice u Prahy

Přesto ty songy nezemřely a těší se na koncertní provedení. Navíc záleží jen na divácích toho konkrétního večera, které si vyberou a vzápětí uslyší. Během první zvířecí série, ve které zazní jak kousky z posledního alba HRAJU NA KLAVÍR V BORDELU, tak i osvědčené hity jako Škola, Nikdy nic nebylo, Dáma s čápem nebo Nejkratší cesta, diváci označí na tabuli v seznamu nekrosongů ten, který budou chtít slyšet v druhé části programu.

Těch 5 písniček, které dostanou největší počet hlasů, kapela vzápětí odehraje. Na seznamu vykopávek se najdou zaprášené klenoty jako: Ryba, Sousedska, Napospas, Vrány, Mouchy, Druhej den, Pianista, Parník, Loutka a další...

Přijďte si zavzpomínat na dobu, kdy na zvířecí hudbu tančily vaše mámy a někdy dokonce i tátové! STO ZVÍŘAT - NEKROSONGY!

Začátek koncertu 20:00.
Kravín otevřen od 18:00.
Vstupné 200 Kč.